İskender Papatyası

KaliteHijyen ve Kalitenin çok önemli olduğu bir alanda hizmet vermenin ağır sorumluluğunun bilincinde olup, İSKENDER® çatısı altında tüm çalışanlar, müşteri memnuniyetini öncelik kabul eden ve kaliteyi yüksek tutmak adına hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan anlayış ile ulusal sorumluluğumuza yakışır bilinçte olmanın onurunu yaşıyoruz.
Sürekli Gelişimİdeal personel; bulunduğu kademenin gerektirdiği bilgi, beceri ve uygulamaları çok iyi bilmeli, kendisini yetiştirmek için ustalarını izlemeli, okuyarak, sorarak kendisini geliştirmelidir. İSKENDER®’in Üniversite-Sanayi işbirliğine verdiği önem, markanın bugünlere gelmesindeki gelişimi sağlamıştır.
AhlakBüyüklerimizin “yemediğini yedirme” prensibinin, bugün “tarladan çatala gıda güvenliği” yaklaşımına vardığı ve insanoğlunun karnını doyurmaktan öte, sağlıklı beslenmesine verdiğimiz önemi toplumsal bir sorumluluk ve sektöre örnek olarak görüyoruz.
FarklılıkYüzyıllardır yerdeki ateşe paralel olarak pişirilen kuzunun, kemik ve sinirlerinden arındırılması, şişe takılması ve İskender dedemizin icadı dikey mangalda, döndürülerek pişirildikten sonra ince-ince kesilerek sunumunun yapılması, İskender felsefesindeki farklılık ilkemizden gelir ki; sektörümüze katmış olduğumuz farklılığımızdır.
GüvenilirlikMarkayı koruyabilmenin yegâne yolunun, müşteri ile marka arasında duygusal bir bağ kurabilmekten, dahası müşteri sadakatini sağlamaktan geçtiğine inanıyoruz.
İnançPrestij ölçütü İtibar’ı bizlere layık gören müşterilerimizin inancına olan inancımızla bugünlere kadar geldiğimize inanıyoruz.
AidiyetKurum değerliliğinin yaratılması, çalışanın ve müşterinin firmayı kurum olarak algılamasının sağlanması; çalışana ve müşteriye kurumsal aidiyet duygusunu kazandırmakla mümkün olabileceği düşüncesindeyiz.
Hayat Hikayesi
Hayat Hikayesi
İskender Efendinin ortanca oğlu Süleyman İskenderoğlu’nun üçüncü oğlu olan Yavuz İskenderoğlu, 24.03.1949 tarihinde Bursa’da doğmuştur.

Devamını Okuyun...
  • Türkçe
  • English
Copy Right © 2013 İskender ® Yavuz İskenderoğlu Ltd. Şti. All Right Reserved.

İletişim formu

 
 
 
 
 
 

İnsan Kaynakları Formu

Kişisel Bilgiler

 

İş Deneyimleriniz

 

Şirketimizde Ne Tür Bir Görev Talep Ediyorsunuz

 
 
 

Öneri Formu